WAKACJE – UNINUR- HVAR 2018

1517337693828s

 

Witajcie.

W tym roku również wybieramy się na wakacyjny odpoczynek do Chorwacji.

Jedziemy w znane i ulubione przez nas miejsce Kamp Lili mieszczący się na wyspie Hvar.

Malownicze i urokliwe miejsce, które przyciąga nas od kilku lat jak niesamowicie silny magnes, ale czy można się oprzeć takiemu miejscu 😉. W galerii również fotki z innych wyjazdów w to cudowne miejsce. 

Nasz pobyt planujemy od końca czerwca do mniej więcej połowy lipca.

Zachęcamy Was do wspólnego spędzenia choć części tego czasu.

My standardowo jedziemy pod namioty, do czego i Was namawiamy, ale w okolicy są pokoje, czy apartamenty do wynajęcia. Na kampie jest Baza Nurkowa CALIPSO DIVING JAGODNA prowadzona przez Artura Dąbrowskiego – solidnego instruktora, który zabiera nas w niesamowicie piękne miejsca :) Zresztą widać je na fotkach.

Jeśli chcecie skorzystać z bardzo dobrej bazy nurkowej na Hvarze i zobaczyć cudowne widoki pod wodą zapraszam do Siwego 😉 +48 501 053 216. Oczywiście będzie nam miło jeśli będziecie tam razem z nami, ale jeśli macie w planach inny termin Artur z pewnością się Wami zaopiekuje.

Jak to mówią nie samym nurkowaniem człowiek żyje 😉 Jest co robić i zwiedzać na wyspie. My jedziemy czwarty raz i mamy jeszcze ciągle nowe rzeczy do obejrzenia.

Jeśli uda nam się być tam razem zorganizujemy wykwintną kolację u Borko – pychota w malowniczej scenerii 😉 Może wystarczy tego wychwalania, trzeba tam być i samemu się przekonać.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z nami.

Zapraszamy i pozdrawiamy 😉